Konteyner Satış 2. El 20’lik

Konteyner Satış 20likUluslararası standartlara sahip bir taşımacılık hizmeti benimsemiş olan firmalar verimli bir şekilde taşıma hizmeti yapmak ve aynı zamanda güvenli ve hasarsız bir şekilde malzeme taşınmasını sağlamak adına konteyner tercih ederler. Aynı zamanda yeniden kullanılabilir olması ve çelik malzemelerden üretilmiş olması nedeni ile de taşımacılık sektörü için oldukça önemli olan bir tercihtir. Konteyner boyutları ISO 6346 standartları ile belirlenmiştir ve birkaç farklı boyut vardır. Bu seçenekler arasından konteyner satış 2. el 20’lik seçenekleri en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadırlar.

 

20’lik 2.El Konteyner Satışı

Konteyner taşımacılığı tek seferde birçok farklı ulaşım şekilleri ile yapılabilmektedir. Gemiler ile, karayolu ile ya da demiryolu ile konteyner altında bulunan mekanizma sayesinde taşınma işlemi gerçekleşebilir. Elbette ki burada kullanılan malzeme kalitesi son derece büyük bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda tercih edilen kilitleme sistemleri de son derece büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada konteyner satış 2. el 20’lik modeller birçok firma için standart ölçülerde olan modeller arasında yer alırlar.

2.El 20’lik Konteyner Satışı

Firmamız konteyner tasarımlarında standartlara uygun hareket etmektedir. Her birinde kilitleme sistemleri gerekli kontrollerden geçmiş ve 8 köşenin her birinde kilitleme ve taşıma işlemlerini kolaylaştıran mekanizmalar bulunmaktadır. Konteyner satış 2. El 20’lik modelleri tamamen çelik kasadan oluşmuştur. Kaliteli tasarımlar ile birlikte her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimize devam etmekteyiz. Farklı ihtiyaçlar için farklı konteyner seçenekleri bulunan firmamızda malzeme kalitesi 1. Sınıftır. Kullanılan malzemeler ve kilitleme sistemleri en son kontrollerden geçmiş ve uluslararası standartlarda hazırlanmıştır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız kaliteli malzeme tercihleri ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile birlikte her zaman müşterilerinin yanında olmuş ve her geçen sene daha fazla kişiye ulaşmıştır.