Konteyner Satış 2. El 40 DC

Uzak mesafe taşımacılığı denildiği zaman aklımıza gelen ambalajlama biçimleri arasında en doğru ve de güvenilir yöntem konteyner yöntemleridir. Konteyner taşımacılığı uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak kabul edilmiş olan taşımacılık yöntemidir. Tabanı ahşap olarak tasarlanmış ve duvarları alüminyum levhalar ile kaplanmıştır. Aynı zamanda tavanı çelik saçtan hazırlanmış olan kasa şeklinde olan tasarımlardır. Her köşesinde ayrı olmak şartı ile güçlü ve çelik taşıyıcı elemanlar yer almaktadırlar. Kenarlarında ise çelik saç ve aynı zamanda cam takviyesi bulunan reçineler yer almaktadır. Kasa boyları kullanım amacına bağlı olarak değişimler göstermektedirler. Standart ölçüler ele alındığı zaman konteyner satış 2. el 40 dc modelleri oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadırlar.

2. El 40 DC Konteyner Satışı

40'lık konteynerKonteyner taşımacılığı gemi, kamyon, tren ve aynı zamanda uçaklar ile yapılabildiği için çok uzun mesafelerde bile hiç kasa açılmadan hem yükleme hem de boşaltma yapılarak en hızlı şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılır. Firmamız da konteyner satış 2. el 40 dc modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadırlar. Bu modellerde de diğer seçeneklerde olduğu gibi son derece kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Su geçirmez modeller ile birlikte kasa içerisinde yer alan ürünler sorunsuz bir şekilde taşınabilir.

40 DC 2.El Konteyner Satış Hizmeti

İhtiyaç doğrultusunda konteyner satış 2. el 40 dc modelleri de firmamız hizmetleri arasında yer almaktadırlar. Özel tasarımlar ve taşınacak ürünlerin özelliğine bağlı olarak hazırlanmış seçenekler firmamız hizmetleri arasında yer almaktadırlar. 40dc modelleri hafif ancak hacimli yükler için tercih edilmesi gereken seçeneklerdir. Profesyonel kadromuz ile birlikte taşınacak olan yükleriniz için hangi tarz konteyner tercih etmeniz gerektiği konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Firma olarak müşterileri memnuniyeti odaklı bir çalışma benimsediğimiz için özel tasarımlar ile birlikte de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.