Konteyner Satış 2. El 40 HC

40lık 2.El Konteyner SatışıKonteyner, uluslararası kabul görmüş standart ölçüler ile imal edilmiş olan kasalara denir. Kasalarda ahşap kullanılırken duvarlar alüminyum levhalar ile kaplanmış ve bunun yanı sıra tavanı için çelik saç tercih edilmiştir. Dört köşe için de güçlü olan çelik taşıyıcılar yer almaktadırlar. Taşımacılık sektöründe konteyner tercih edilmesinin ilk nedeni karayolu, deniz yolu, demir yolu ve hava yolu gibi tüm ulaşım yollarına uygun olmasıdır. Konteyner satış 2. el 40 hc seçenekleri oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadırlar. Bu model olan konteyner seçenekleri 20*20 yükleri alabilmektedirler. Ancak klasik 40’lık modelden yaklaşık olarak 30-35 cm daha yüksektirler.

2. El 40 HC Konteyner Satışı

Konteyner satış 2. el 40 hc modelleri çok büyük ağırlığı olmayan havaleli yüklerden daha fazla yüklenebildiği için tercih edilmektedir. Tabii ki de konteyner yüklemesi sırasında denizyolu ve havayolu gibi seçimler yapılacak ise burada vinçlerin ne kadar ağırlık taşıyabildikleri ve aynı zamanda uluslararası kurallar önemli bir ayrıntıdır. Buna dikkat edilerek firmamız ve müşterilerimiz ile birlikte ortak bir çalışma yaparak yükleme seçeneklerini belirlemekteyiz.

Konteyner Satışında Güvenilir Firma

Firma olarak konteyner satış 2. el 40 hc yanı sıra özel organizasyonlarınız için özel olarak tasarlanabilen seçenekler de yer almaktadır. Yapacağınız organizasyon için özel olarak konteyner içi tasarlanmaktadır. Firmamız için güvenilirlik ve kalite her zaman ilk planda olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve hizmetlerimiz ile birlikte yıllardır sektörde tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Profesyonel çalışma ekibimiz ve kullanılan birinci kalite malzemeler ile birlikte sorunsuz bir taşımacılık için gerekli olabilecek tüm etkenlere son derece dikkat ediyor ve buna bağlı olarak bir çalışma prensibi benimsiyoruz.