Konteyner Satış

2005 yılından beri bulunmuş olduğumuz piyasada firmaların tüm konteyner ihtiyaçlarını düşünerek sunmuş olduğumuz konteyner seçeneklerimiz ile sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyet potansiyeli ile alanımızda adımızdan söz ettiren bir güven inşa etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Konteyner Satış

Firmalar uluslararası standartların gereğini yerine getirebilmek, hasarsız ve güvenli bir şekilde malzemelerin nakliyesini sağlayabilmek ve maksimum verim ile taşıma hizmeti sunabilmek adına konteyner çeşitlerini tercih etmektedir. Konteyner ayrıca yeniden kullanılabilir çelik malzeme ile üretilmesinden dolayı da oldukça avantajlı bir üründür. Konteyner boyutları birkaç farklı seçeneğe sahiptir ve ISO 6346 standartları ile belirlenmiştir. Konteyner boyutları 20’lik konteyner, 40’lık HC ve 40’lık DC’dir.

Konteyner Satış Hizmetleri

2.El Konteyner satışı yapmakta olan firmamız konteyner tasarımlarında tamamen standartlara uymaktadır. Konteynerlerin her biri kilitleme sistemleri olarak sıkı kontrollerden geçirilmiştir ve 8 köşede ayrı ayrı taşıma ve kilitleme işlevini kolaylaştıracak mekanizmalara yer verilmektedir. Konteyner çeşitlerimizin hepsi çelik kasadan üretilmektedir.

Konteyner Satış’ta Güven: URS Konteyner

Farklı ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış olan konteyner seçeneklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler tamamen 1.sınıf malzemelerdir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve kaliteden ödün vermeden tamamen kaliteli malzemeler kullanarak üretmiş olduğumuz konteyner seçeneklerimiz ile her geçen gün müşteri portföyümüzü daha da genişletmeye devam etmekteyiz. Firmamız ile tüm konteyner çeşitlerinin ikinci el seçeneklerine ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda 40’lık HC sıfır modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.