Kurumsal

Yaklaşık 10 yıldır sektörde bulunan ve başarılı işleri ile kendini tanıtan URS Konteyner, özellikle de konteyner boyama ve konteyner satış işleri ile ilgili aranan bir firma olarak kendini gösteriyor. Profesyonel kadrosu, çalışkan ustaları ve etkin hizmet anlayışı ile işlerini takip eden firmanın, teknolojiye uyum sağlayarak attığı her adım da takdir topluyor.

Konteyner ile alakalı olarak akla gelen tüm işlerde oldukça başarılı projelere imza atan URS Konteyner, bilhassa büyük ve kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu tarzdaki konteyner işlerini zamanında ve eksiksiz tamamlaması ile de biliniyor. Firmanın kurmuş olduğu web sitesinden de bu tip örnek işlerin görüntülerine göz atabilmek mümkün olmaktadır.

Teknolojiyi etkin kullanan firma, konteyner boyama işlerinde sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini oldukça profesyonel bir kapsamda yeni işlerine yansıtıyor. Konteynerlerin korozyona karşı korunması ve revize edilerek bakım yapılması da bu işlemler içinde gerçekleştiriliyor.

Diğer taraftan konteyner satış işlerinde de çok etkili olan firma, 40, 40hc, 40dc ve 20’lik konteyner satışları ile ilgili piyasadaki en uygun fiyatları sağlayan özelliği ile kendisini gösteriyor. Ayrıca bu tip satış işlemlerinde, sıfır ürünlerin yanında ikinci el konteynerler de işlem görüyor.

Konteyner modifikasyon alanında da oldukça profesyonel işlere imza atan URS Konteyner, eski konteynerlerinizi istediğiniz şekle döndürerek kullanım amacı anlamında farklı hizmetlerde kullanabilmeniz için de modifikasyon ve restorasyon işlemleri uyguluyor.

URS Konteyner, tecrübesini ve yeteneğini sektör yararına kullanmaya devam ediyor.