Yük Konteyneri

Sürekli olarak gönderim yapan ya da uzak yerlerden ürün, malzeme ve benzeri çekimler yapan firmaların dolaylı ya da doğrudan kullandıkları en önemli konteyner türlerinden biri yük konteyneri olmaktadır. Çünkü bu konteynerler hem ağırlık kapasitesi bakımından, hem de hacim ve ebat bakımından çok fazla ürün ve malzeme taşıyabilir. Uzak ülkelerden gemi ile getirtilen büyük ve ağır makineler dahi yük konteyneri ile çekilmektedir. Bu anlamda pek çok avantajı bulunan söz konusu konteyner ile dileyen her firma istediği her türlü ürünü yük konteynerine koyarak getirtebilir ya da bu şekilde gönderim yapabilir.

Yük Konteyneri

URS Konteyner Yük Konteyneri Hizmetleri

Kullanım anlamında pratik yanlara sahip olan, uygun vinç ve araçlar ile kaldırılıp yerine konulabilen, yerleşim esnasında uyumsuzluk göstermediği için istenildiği gibi konumlandırılabilen, kapasitesi ile işe yarar olduğunu ispat eden yük konteyneri ağır sanayiden tekstil sektörüne, makine sanayinden kimya sektörüne kadar akla gelen her alan için muhakkak kullanılır. Ülkeler arası büyük çaplı mal gönderimlerinde dahi yük konteyneri kullanılmaktadır.

Konteyner Satışında Güvenilir Firma!

İçine konulan ürünlerin ya da eşyaların zarar görmesine engel olan özel bir iç yapıya sahip bu konteyner, aynı zamanda üretimi ile ilgili olarak tüm kaliteli kontrol denetimlerinden de başarı ile geçmiştir. İhtiyacı olan her firmanın sektör fark etmeksizin rahatlıkla kullanabileceği bu konteyner çeşidi ile istenilen her türlü yük bir şekilde URS Konteyner tarafından hedef adrese gönderilebilir.